Lajmet e fundit

ShowBiz

Ç’po bën Çani, e ndryshon sërish “Sofinë”, a ka goditur në shenjë këtë herë?
0

Ç’po bën Çani, e ndryshon sërish “Sofinë”, a ka goditur në shenjë këtë herë?

Shtator 26th, 2016 | by AlbaChat.Al Albachat.Com
Duket se Arjan Çani nuk po bie rehat me gjetjen e “Sofisë” që do ta shoqërojë këtë sezon në “Zonë e Lirë”, prandaj edhe ndërrimi i bukurosheve asistente të tij ka qenë i shumtë. Nëse pak kohë më parë...
Vajza që bëri Morena Tarakun të qajë (video)
0

Vajza që bëri Morena Tarakun të qajë (video)

Shtator 26th, 2016 | by AlbaChat.Al Albachat.Com
Këngëtarja bukuroshe, Morena Taraku, ishte e ftuar në emisionin n’Kosove Show. Në këtë emision Morena është gjendur para një surprize të bukur, e cila e emocionoi shumë atë. Vanesa Doci ishte ftuar gjithashtu nga...

Lajmet në Teknologji

 • Urusi i ri nga Lamborghini – për familjarë dhe gra beqare (Foto)
  0
  Teknologji
  Shtator 25th, 2016

  Urusi i ri nga Lamborghini – për familjarë dhe gra beqare (Foto)

  Zyrtarë të Lamborghinit kanë deklaruar se modeli Urus që lansohet më 2018, do të jetë i përshtatur në atë mënyrë që t’ju shkojë në favor nevojave të familjarëve dhe grave beqare. Në këtë mënyrë, Lamborghini pret që të tërheq më shumë klientë dhe të rrisë shitjen...Me Shume

Lajmet nga Sporti

Biletat e ndeshjes Kosovë-Kroaci afër shitjes
0

Biletat e ndeshjes Kosovë-Kroaci afër shitjes

Shtator 29th, 2016 | by AlbaChat.Al Albachat.Com
Kompania “Money Gram” ka sqaruar deri diku biletat e shitura deri në ora 13:00, të cilat dolën sot në shitje për...
Taulanti flet për herë të parë për përballjen me Granitin (Video)
0

Taulanti flet për herë të parë për përballjen me Granitin (Video)

Shtator 26th, 2016 | by AlbaChat.Al Albachat.Com
Derbi i vëllezërve Xhaka ishte një prej momenteve më të përfolur në Euro 2016, me ndeshjen mes Zvicrës dhe Shqipërisë u...

Nga Fun Zone

 • Shtypet nga treni, por shpëton nga lëndimet
  0
  Fun
  Korrik 20th, 2015

  Shtypet nga treni, por shpëton nga lëndimet

  Policia e Shtetit thotë se një njeri i shpëtoi lëndimit pasi është shtypur nga një tren mallrash, sepse e kishte zënë gjumi në mes të hekurudhës në një qytet në New York. Troopers thonë se 38-vjeçari Aaron Collins i Stillwater ishte shumë i dehur kur...Me Shume