Lajmet e fundit

 • R.I.P Brad Pitt
  0
  Lajme
  Tetor 5th, 2016

  R.I.P Brad Pitt

  Ndarja me Angelinen i kushtoi jeten aktorit te famshem te Hollywood.  Pasi ishte teper ne tension aktori eshte ndjer nen efektin...Me Shume

ShowBiz

Adelina Tahiri ndjehet e dashuruar (Foto)
0

Adelina Tahiri ndjehet e dashuruar (Foto)

Tetor 1st, 2016 | by AlbaChat.Al Albachat.Com
Këngëtarja Adelina Tahiri e cila ka qenë mjaft aktive gjatë verës me projekte muzikore, duket se së fundmi po i ecën mjaft mirë edhe me jetën personale. Së fundmi këngëtarja ka publikuar në llogarinë zyrtare në...
Ç’po bën Çani, e ndryshon sërish “Sofinë”, a ka goditur në shenjë këtë herë?
0

Ç’po bën Çani, e ndryshon sërish “Sofinë”, a ka goditur në shenjë këtë herë?

Shtator 26th, 2016 | by AlbaChat.Al Albachat.Com
Duket se Arjan Çani nuk po bie rehat me gjetjen e “Sofisë” që do ta shoqërojë këtë sezon në “Zonë e Lirë”, prandaj edhe ndërrimi i bukurosheve asistente të tij ka qenë i shumtë. Nëse pak kohë më parë...

Lajmet në Teknologji

 • Urusi i ri nga Lamborghini – për familjarë dhe gra beqare (Foto)
  0
  Teknologji
  Shtator 25th, 2016

  Urusi i ri nga Lamborghini – për familjarë dhe gra beqare (Foto)

  Zyrtarë të Lamborghinit kanë deklaruar se modeli Urus që lansohet më 2018, do të jetë i përshtatur në atë mënyrë që t’ju shkojë në favor nevojave të familjarëve dhe grave beqare. Në këtë mënyrë, Lamborghini pret që të tërheq më shumë klientë dhe të rrisë shitjen...Me Shume

Lajmet nga Sporti

Kosova humb thellë nga Kroacia
0

Kosova humb thellë nga Kroacia

Tetor 7th, 2016 | by AlbaChat.Al Albachat.Com
Kosova ka pësuar humbjen e parë në eliminatoret për Botërorin “Rusia 2018”. Përfaqësuesja kosovare pësoi 6 me 0 nga...
Shqipëria fiton me Lihtenshtejnin, merr kryesimin e grupit G
0

Shqipëria fiton me Lihtenshtejnin, merr kryesimin e grupit G

Tetor 7th, 2016 | by AlbaChat.Al Albachat.Com
Shqipëria bën detyrën në Vaduz, duke fituar 2-0 ndaj Lihtenshtejnit të vogël si një skuadër e madhe Goli i parë zyrtar i...

Nga Fun Zone

 • Këto janë skeçet e reja të ‘Stupcave’ (Video)
  0
  Fun
  Tetor 1st, 2016

  Këto janë skeçet e reja të ‘Stupcave’ (Video)

  Stupcat në bashkëpunim me UNDP vijnë me skeçe kundër korrupsionit. UNDP kanë bashkëpunuar me ‘Stupcat’ duke e bërë të mundur që përmes humorit dhe satirës të forcojnë luftën kundër korrupsionit. Sot janë publikuar dy nga këto skeçe, njëri vjen edhe me titra në gjuhën serbe....Me Shume